X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

اسماعیل خرامیده رئیس آموزش و پرورش منطقه بهمراه امام جمعه فین ،  بخشدارو رئیس کمیته امداد از خانواده دانش آموز افسانه باهکیده درکهتک دیدار کردند.

جزئیات این دیدار در ادامه مطلب

 

 

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش فین درراستای حمایت ازدانش آموزان بازمانده از تحصیل درماه مبارک رمضان طی دیداری باخانوادهدانش  آموز افسانه باهکیده در روستای  کهتک بخش فین  از این خانواده دلجویی شدو جهت فراهم کردن امکانات ادامه تحصیل این دانش آموزدر مرکز شبانه روزی فین اقدامات لازم صورت گرفت.

                                                                 

افسانه که از دانش آموزان زرنگ و فعال آموزشگاه راهنمایی فضیلت روستای کهتک است به دلیل مشکلات مالی خانواده از ادامه تحصیل سر باز زده  که این امر موجب ناراحتی اولیا مدرسه و همچنین خانواده این دانش آموز بوده است .

همچنین رئیس آموزش و پرورش فین ساخت یک منبع آب بتونی و کلیه ملزومات و لوازم تحریردانش آموزان این خانواده رامتقبل شد.گفتنی است افسانه ازدانش آموزان مبتلابه کم خونی است که هر دوهفته یکبارخون دریافت می کند. نیز با هماهنگی های لازم با کمیته امداد فین مقرر شدجهت انتقال این دانش آموز هردو هفته یک باربه بندرعباس اقدام لازم صورت گیرد.


برای این دانش آموز خوبتان موفقیت را از خداوند خواستاریم و از مسئولین به خاطر این کار تشکر می کنیم امیدواریم این اقدامات در دیگر نقاط فین و تا حد امکان در بیشتر خانواده های محروم این منطقه صورت گیرد

انشاالله.....

 تاریخ : 9 مرداد 1392 | 23:25 | نویسنده : رضا رضایی | نظرات (2)