دانلود واترفاکس Waterfox v18.0.1

.

در این پست از  قصد داریم مرورگری برای سیستم های ۶۴ بیتی معرفی کنیم. البته می توان گفت مرورگر Waterfox واتر فاکس همان مرورگر Firefox می باشد که به احتمال زیاد اکثر شما عزیزان با ان اشنا هستید و از ان استفاده می کنید. اگر شما از کاربران مرورگر فایرفاکس هستید تا به حال حتما متوجه این موضوع شده اید که وقتی مدت زیادی با این نرم افزار کار می کنید دچار افت شدید سرعت در بارگذاری صفحات وب می شوید. البته این مشکل با باز و بسته کاردن نرم افزار حل می شود ولی دوباره حتما با این مشکل روبرو میشوید.

در این نسخه جدید واترفاکس Waterfox این مشکل به طور کلی حذف شده و با بهینه سازی قسمت های مختلف ان سرعت ان به شدت افزایش پیدا کرده است. همچنین قابل ذکر است که  نرم افزار واترفاکس فقط برای سیستم هایی طراحی شده است که ویندوز ۶۴ بیتی بر روی ان سوار است و کاربرانی که ویندوز ۶۴ بیتی ندارند به هیچ وجه نمی توانند از مرورگر Waterfox استفاده کنند. شما هم اکنون می توانید آخرین نسخه نرم افزار واترفاکس Waterfox رو در ادامه مطلب دریافت نمایید.

  

برخی از ویژگی های مرورگر واترفاکس Waterfox :
-     افزایش سرعت مرورگر در لود پنجره ها
-     برطرف شدن کندی لود پنجرها
-     بهینه سازی قسمت های مختلف مرورگر
-     سازگار با ویندوز های مختلف ۶۴ بیتی
و …

 

Waterfox is a high performance browser based on the Mozilla Firefox source code. Waterfox is specifically for 64-bit systems, with one thing in mind: speed.

Waterfox is a 64-bit version of Firefox. Waterfox is modified version of the Firefox source code specifically for machines running 64-bit versions of Windows. Software designed for 64-bit Windows editions can take advantage of faster RAM and processing speeds and greater stability in 64-bit systems.

Waterfox offers 100% Firefox Add-on Compatibility and 64-bit Plugin Support.

 

توجه : لینک دانلود از سایت یاس دانلود گرفته شده بنابراین پس از دانلود نرم افزار برای خارج کردن آن از حالت زیپ از رمز زیر استفاده نمایید.

دانلود واترفاکس Waterfox v18.0.1   مرورگر سیستم های 64 بیتی فرمت: EXE

دانلود واترفاکس Waterfox v18.0.1   مرورگر سیستم های 64 بیتی حجم: ۲۹ مگابایت

دانلود واترفاکس Waterfox v18.0.1   مرورگر سیستم های 64 بیتی دانلود: دانلود واترفاکس مستقیم | لینک کمکی

دانلود واترفاکس Waterfox v18.0.1   مرورگر سیستم های 64 بیتی رمز: www.yasdl.comتاریخ : 30 مرداد 1392 | 00:30 | نویسنده : رضا رضایی | نظرات (0)