X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

دیروز عصر باران روح فین و روستاهای اطراف آنرا تازه کرد. البته بارش باران در این فصل از سال معمولا با رعد و برق و طوفان شدید همراه است که متأسفانه از دیروز عصر که شروع شد و تا شب ادامه داشت  خسارتهایی به بارآورد . از جمله شکستن درختان و مسدود شدن راه ها ، سیل ، قطعی برق و غرشهای وحشتناک که باعث شد  مردم در خانه هایشان حبس شوند. البته خوشبختانه این رعد و برق ها اسیب جانی به بار نیاورد ولی ترس آن در وجود همه موج می زد.

یکی از مزایایی که بافت فین دارد این است که چون فین باغ شهر است و خانه ها در بین نخلستانها قرار دارد ترس از رعد و برق کمتر است اما در روستاهای رضوان ، لاور ، دشت و دیگر روستاها به دلیل فضای بازی که دارند آثار روشنایی که در اثر برق بوجود می آید بیشتر قابل لمس است و صحنه های وحشتناکی را ایجاد می کند و همچنین تلفات جانی هم ممکن است داشته باشد.

               

عکس از وبلاگ فین سیتی

 به هر حال از خسارت های باران دیروز که بگذریم حال و هوای شهر  امروز صبح  لطافت خوبی داشت اما  ظهر خیلی گرم شد و نمی شد کاری انجام داد.

همانطور که گفتم باران های موسمی در این فصل زیاد هستند و بیشتر با رعد و برق همراهند و دوامی زیادی هم ندارند یعنی خیلی شدید می بارد و به یکباره هم تمام می شود که همین امر باعث ایجاد خسارت می شود.

به هر حال خدا رو شکر می کنیم و  امیدواریم باز هم باران های تابستانه را ببینیم.

 برچسب‌ها: باران در فین
تاریخ : 11 شهریور 1392 | 14:05 | نویسنده : رضا رضایی | نظرات (3)