X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

امروز دوشنبه 2 دی ماه 92 با حضور اسحاق دستگزین مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان و هیئت همراه و جمع کثیری از مردم متدین و خدادوست روستاهای کهن بالا ، کهتک ، باغستان ، دمتنگ و شهر فین ضریح امامزاده شاه علی محمد در روستای کهن بالای بخش فین نصب و پرده برداری شد.

 

 

این ضریح مطهر که توسط خانواده محترم شهید محمودی اهدا شده در مراسمی باشکوه که مصادف با اربعین سالار و سرور شهیدان کربلا بود نصب و پرده برداری شد.

به گفته جناب آقای نادر خادمی رئیس شورای اسلامی این روستا هزینه نصب و اجرای این ضریح به مبلغ 20 میلیون تومان می باشد که  این خانواده شهید هزینه آن را متقبل شده اند.

مدیر کل بنیاد شهید استان در سخنرانی خود ضمن تشکر و قدردانی از این خانواده محترم از خداوند برای ایشان اجر اخروی را خواستار شدند و در ادامه با بیان اینکه شهدا سرمایه های جاودان این کشور هستند قبور شهدا را در مناطق مختلف از توفیقات بزرگ برای مردم دانستند و خاطر نشان کردند که هر چه هم اکنون مردم دارند به برکت وجود شهداست و ما باید قدر این نعمت را بدانیم و در حفظ خون شهدا و آرمان های امام امت کوشا باشیم و نگذاریم سختی ها و مشکلات و تحریم ها ما را از اهداف بزرگ انقلاب و امام امت دور کنند. در پایان ضمن تشکر و قدردانی از عموم مردم توفیقات روز افزون را برای مردم این منطقه خواستار شدند.

لازم به ذکر است که این مراسم با سخنرانی حجه الاسلام و المسلمین خلیلیان ،برگزاری نماز جماعت ، سخنرانی مدیر کل بنیاد شهید استان در حسینیه این روستا برگزار و در ادامه بعد از  پذیرایی از مدعوین در صحن امامزاده شاه علی محمد مراسم عزاداری و سینه زنی برگزار گردید.

روستای کهن بالا که در 20 کیلومتری شهر فین هرمزگان قرار گرفته در حال حاضر از وجود یک امامزاده و قبور متبرک دو شهید به نام های عظیم خادمی و علی قنبری باغستانی بهره مند می باشد .تاریخ : 2 دی 1392 | 21:47 | نویسنده : رضا رضایی | نظرات (0)