X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

آئین معارفه شهردار منتخب دوره چهارم شورای اسلامی شهر فین با حضور احمد مرادی و جمعی از مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان در محل سالن بخشداری شهر فین برگزار شد.

فرماندار بندرعباس در این مراسم اظهار داشت : همه وظایف شهرداری در چارچوب قانون است و شهرداری یک رکن اساسی در خدمات دهی به مردم می باشند ، شورای اسلامی شهر و شهرداری باید با برنامه ریزی های منظم و توجه به زیر ساخت های عمومی ، فرهنگی و اجتماعی و با در نظر گرفتن از این فرصت خدمتگذاری به مردم را سر لوحه کار قرار دهند .
نماینده عالی دولت در شهرستان نقش مردم را در راستای ارائه خدمات بهتر از سوی شهرداری به آنان مهم دانست و افزود : مردم باید خود را ملزم به رعایت قانون بدانند و در جهت ایجاد فرهنگ سازی مناسب و در راستای تعامل با مسئولین شهرداری همکاری لازم داشته باشند .
وی تصریح کرد : شهر فین یکی از مناطق خوب استان در زمینه گردشگری است و باید بستر مناسب برای جذب گردش گران فراهم آید

 احمد مرادی بیان داشت : باران به عنوان رحمت الهی باید موجب خوشحالی مردم و کشاورزان باشد نه اینکه به دلیل بی توجهی به اصول فنی و مهندسی ، موجب زحمت مردم گردد ، یکی از کار کرد های مهم  شهرداری آمادگی مناسب در زمینه خدمات بهتر و جلو گیری از سیل و طغیان رودخانه ها است .
همچنین در این مراسم آقای اکبر زبردست به عنوان شهردار شهر فین معرفی گردید و از خدمات آقای تربت در زمان تصدی گری شهرداری تقدیر به عمل امد .تاریخ : 19 دی 1392 | 23:46 | نویسنده : رضا رضایی | نظرات (10)